Lokalizacja

Naukowa residence znajduje się blisko serca dzielnicy, w jej zacisznej przestrzeni. Dzięki sąsiedztwu terenów zielonych jest to miejsce idealne do spacerów. Nieopodal znajdują się dwa duże parki – Park ze Stawami Cietrzewia oraz Park Kombatantów z zabytkowym pałacykiem, w którym mieści się biblioteka publiczna oraz położony tuż obok Staw Koziorożca. W obu parkach istnieją rozległe zbiorniki wodne, które w szczególności upodobali sobie miłośnicy przyrody, amatorzy sportu, piknikujące rodziny oraz wędkarze. Na terenie obu parków urządzono nowoczesne place zabaw dla dzieci. Ponadto, w Parku ze Stawami Cietrzewia funkcjonuje ogólnodostępna siłownia na świeżym powietrzu. Równie ciekawą przestrzeń zieloną stanowi Fort Włochy. Aktualnie trwają tam prace rewitalizacyjne, w ramach których powstanie skansen militarny, boiska, korty tenisowe i inne przestrzenie rekreacyjne. W pobliżu funkcjonuje również Klub Sportowy „Przyszłość” z własnymi boiskami i kortami tenisowymi.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Naukowa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Naukowa Residence znajduje się się 5 placówek edukacyjnych – w odległości 300 m znajduje się złobek i dwa przedszkola.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Naukowa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 400m, przy ul. Popularnej, znajdują się markety MAKRO Cash and Cary i Castorama.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Naukowa Residence w odległości 350m znajduje się boisko przy Parku ze stawami.

Warszawa widok na park Warszawa widok na park Warszawa widok na park

Deweloper GLIF

GLIF to firma budowlana zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji z sektora mieszkaniowego, usługowego oraz przemysłowego.

Zdobyte doświadczenie we wszystkich sektorach branży budowlanej gwarantuje, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości.

Dowiedz się więcej

Standard wykończenia

Przestronne i doświetlone apartamenty o wysokim standardzie dostępne w metrażu od 115m2 do 175m2, do wyboru z balkonami i tarasami, cechujące się ergonomicznym układem i praktycznym wykorzystaniem dostępnej powierzchni.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Biuro sprzedaży
ul. Brzozowa 12,
05-827 Grodzisk Maz.

sprzedaz@naukowa-residence.pl
+48 504 116 855

Napisz do nas

GLIF SP. Z O. O.
ul. Brzozowa 12,
05-827 Grodzisk Maz.

www.glif.com.pl
biuro@glif.com.pl

Biuro sprzedaży
ul. Brzozowa 12,
05-827 Grodzisk Maz.

sprzedaz@daszynskiego32.pl
+48 504 116 855

GLIF SP. Z O. O.
ul. Brzozowa 12,
05-827 Grodzisk Maz.

www.glif.com.pl
biuro@glif.com.pl

Napisz do nas